Skład zespołu "Bez Końca" :
MARTA GŁOWACKA - wokal
EWELINA KOSTANECKA - wokal
ADAM MATYSZEWSKI - wokal
BOGDAN MARCINIAK - gitara, wokal
ANNA WOLF/GRZEGORZ LELIŃSKI - bas
DOROTA SZUNIEWICZ - perkusja
RADOSŁAW DZIĘGIELEWSKI - pianino, organy

 

 


Marta Głowacka - absolwentka ekonomii na Politechnice Warszawskiej oraz muzyki w Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku.  Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Płocku w klasie wokalu. Teoretyczną wiedzę zdobytą w Szkole Muzycznej łączy z praktycznymi umiejętnościami zdobytymi podczas pracy z wieloma Płockimi grupami muzycznymi.

Ewelina Kostanecka - Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku (język angielski), uczennica płockiej Szkoły Muzycznej w klasie wokalu. Warsztat wokalny rozwija również w płockich zespołach wokalnych. W zespole od początku 2000 roku.

Adam Matyszewski - absolwent UKSW, nauczyciel religii w płockim "Ekonomiku", organista w parafii św. Jadwigi Królowej. Ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Płocku w klasie wokalu. Działał aktywnie w płockich grupach modlitewnych i religijnych zespołach muzycznych.

Bogdan Marciniak- kierownik zespołu,nauczyciel w płockim LO im Stanisława Kostki, instruktor w Płockim Młodzieżowym Domu Kultury. Ukończył Studia Muzyczne w  Bydgoszczy. Gra na gitarze, basie, perkusji, pianinie, a także śpiewa. Jest kompozytorem i aranżerem wszystkich utworów napisanych dla zespołu "Bez Końca". Gra w zespole "MIZEMOR". Współpracował również z zespołem Saruel.

Anna Wolf- Studentka Pedagogiki oraz Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na gitarze basowej oraz na perkusji. Otwarta na wiele rodzajów muzyki bardzo szybko rozwinęła swoje umiejętności gry. Jak sama mówi - kocha bas.

Dorota Szuniewicz - studentka Fizjoterapii na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Poziom jaki reprezentuje sprawia, że jest rozchwytywaną perkusistką w Płocku i poza nim. Swój warsztat perkusyjny rozwija również współpracując z innymi płockimi zespołami.

Radosław Dzięgielewski - Muzyk i informatyk. Ukończył Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Płocku w klasie odp.: skrzypiec i oboju. W zespole gra na instumentach klawiszowych. Zajmuje się też elektronicznym wizerunkiem zespołu.

Grzegorz Leliński -  Muzyk, pedagog. Świetny basista, jeszcze fajniejszy człowiek. Twórca i szef grupy "Szaranagajama".

  Strona umieszczona jest na serwerze firmy   OGICOM