Kaseta "Bez Końca" :
(8kB)

(kliknij na zdjęciu aby nabyć kasetę)

 

 


  • Owocem Bożego natchnienia,dwuletniej pracy zespołu oraz kreatywności naszego gitarzysty i lidera zespołu - Bogdana Marciniaka - jest kaseta "Bez Końca". Zawiera ona 12 utworów, do których muzykę skomponował Bogdan Marciniak, zaś autorami tekstów są: Maria Marciniak - żona Bogdana, przyjaciółka zespołu, Bogdam Marciniak, ks. Leszek Piórkowski. Tekst piosenki misyjnej zaczerpnęliśmy ze zbioru przemyśleń Matki Teresy z Kalkuty.

  • Utwory z kasety pojawiają się na antenie wielu chrześcijańskich rozgłośni radiowych (m.in. Radio Plus, Radio Maryja). Utwór "Łzy" pochodzący z tej kasety został umieszczony na płycie dołączonej do czasopisma "Ruah". Utwory te prezentowaliśmy również na wielu zakończonych suksesem festiwalach.

  • Muzyka na kasecie zawiera wiele stylów, koncentruje się jednak na delikatnym rocku z elementami popowymi i jazzowymi. Oto fragment recenzji utworu Łzy:

    Utwór pt: "Łzy",wprowadza bardzo spokojny klimat swą bardzo interesującą aranżacją o zabarwieniu Jazzowym. Myślę,że prostota słów i tematyka religijna (choć nie wprost ukazana) głebokiej treści, stanowią utwór,który pragnie przekazać jakąś prawdę, i jeśli słucha tego utworu osoba wierząca i religijna, to napewno pomyśli o Prawdzie przez duże "P", o Prawdzie chrześcijańskiej.Ale sądzę też, że człowiek będący jeszcze daleko od Boga "który cierpi i w zamęcie trwa...", słuchając tego utworu z pewnością poczuje obecność Miłości, która przychodzi w cichości i łagodności jak ten właśnie utwór "dając(mu)nadzieję i sens istnienia..."

  Strona umieszczona jest na serwerze firmy   OGICOM